Jdi na obsah Jdi na menu
 


23. 4. 2009

I tak ale můžeme slavit první bod a vedení v sérii 1:0. Bylo jasné, že v počtu v jakém nastoupili, se nikam tlačit nebudou. Co bylo důležité, bylo hlídat jejich pokusy z dálky a to se nám celkem dařilo. Navíc co prošlo až na bránu, zastavoval Raki několika dobrými zákroky a obrana vyztužená o Romču mu celkem pomáhala.

Po střele Bróži, kterou bambusáckému brankáři, na jehož jméno si teď nemůžu vzpomenout :-), zaclonil Zdenda, se šlo do vedení. Ale bohužel po dvou chybách v obraně, které soupeř jako Bambus bez zaváhání potrestal, jsme rázem prohrávali o gól. Právě za tohoto nepříznivého stavu se kousla druhá útočná trojice a po secvičené akci zaskočila obranu soupeře a srovnala na 2:2. Navíc když v následujícím střídání utekl rychlonožka Zdenda a na dvakrát míček dostal do brány, bylo zase veseleji. Přes nápor soupeře, který toho už ale měl plné brýle, se nám podařilo jednobrankové vedení udržet a na úkor favorita slavit první bod a vedení v sérii.  

Co je ale víc než jasné, je to, že Bambus svou kůži nedá lacino a v odvetě hrané příští týden udělá vše proto, aby uhrál vítězství a o postupu rozhodovaly nájezdy. Musíme na hřišti nechat vše a třeba to vyjde...