Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. 1. 2009

Myslím, že snad všichni se na našem posledním vítězství podíleli nějakým příspěvkem. Nejvíc řádil Cihlička, který to měl za 6+2. I tak ale kouzelníkem večera je právě Dan, jehož neuvěřitelné góly byly tím pravým zpestřením. Těžko to tu teď popisovat. To se prostě muselo vidět. :-)

Ale nutno zmínit, že to byl právě soupeř, kdo se první ujal vedení. Po "drobné" hrubce v naší obraně se dostal do vyložené šance a nezaváhal. Do konce poločasu se nám ale podařilo otočit na 5:1 a pak už byl zápas jasně v naší režii. Ve druhém poločase jsme sice ještě jedno inkasovali, ale odpověď v podobě našich 9 zásahů byla celkem jednoznačná.

Tímto vítězstvím jsme si splnili povinnost a stále tak živíme naději na konečné první místo ve skupině. O tom ostatně rozhodne dnešní zápas s týmem Vořežprutů. Po prohře s Blue Managementem pravděpodobně musíme dnes bodovat za tři body, vzhledem k tomu, že se dá předpokládat, že Vořežpruti sami body s ostatními soupeři neztratí. Pak při shodném bodovém zisku bude rozhodovat právě dnešní vzájemný zápas.