Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. 5. 2008

Dámy a pánové, děkuji za uplynulou sezónu a těším se na další!

Letošní finále byla celkem škola v produktivitě. Nemám u sebe zápis, tak nevím, jak na střely, ale co si tak pamatuju, šancí bylo dost na obou stranách. Jenže nám tam nespadne nic a jim sem tam pěknej plus nějaká ta haluz a tak po 45 minutách na tabuli svítí 2:8.

Ale za sebe musím říct, že sem si finálko užil. Naše hra jako taková nebyla špatná. Když si uvědomíme, kdo proti nám stál a že my sme takovej myšmaš, co se sejde na 11 zápasů ve dvou semestrech, tak se nemáme za co stydět.

Tohoto úspěchu jsme dosáhli společně. Tímto děkuji Martině za to, jak ochotně zastoupila Jirku v bráně a překousla i dojíždění. Dokovi za to, že nám ji půjčoval, někdy osobně přivezl a několikrát nám udělal i krásné fotky. Jirkovi za první a poslední zápas. V prvním nám vychytal vítězství, v posledním fandil na tribuně. A koukej, ať si už zdravej. Brožovi děkuju za adrenalin, který vyvolávalo jeho tahání do plných z pozice posledního. Radkovi za jeho nadhled a to doslova. Borisovi za půlku sezóny a finálko. Pro příští rok Tě už nebudem trápit. Romčovi za dobrou paměť, protože si stále pamatuje jak parádně a s přehledem hraje florbal. Cihličkovi děkuji za to, že pokaždé dorazil včas. Respektive na čas a to přesně. Baterce za to, že to se mnou vydržela už tak dlouho a nejen v lajně. Danovi za jeho důraz, při kterém boural hráče soupeře, až se stavěli na hlavu. A taky za to, že nám vozil Romču. Zdendovi za jeho vyběhnutí do středu od mantinelu a častý dotaz: "co, gól?" a Čoudovi za jeho nezničitelnost.

Mějte se bando a příští rok Aloha F.


A nesmíme zapomenou ani na manažera, trenéra a autora těchto stránek. Bez jeho střeleckých i organizačních dispozicí by jsme to do finále nedotáhli!
Díky, Fífo!

A i já se na vás těším v další sezóně! Páček BaTerka