Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. 5. 2009

V první řadě se chci omluvit, jak jsem to při zápase hrotil, ale prostě si nedokážu užít zápas, kde se nic nedaří. Respektive hrajem úplný hovno! Ale koukám, že Rej se ObrazekZdendou si stihnou užít i při zápase.. :-)ObrazekSoupeř nezaváhal a náš ospalý začátek dokonale potrestal. Možná si někdo vůbec nestačil  všimnout, že se už začalo a najednou bylo skóre 0:2! Po tomto drastickém budíčku se začalo konečně hrát. Pěkná přesilovková kombinace Cihlika s Čoudem byla jedním z mála povedeného ten večer. Krásná přihrávka z hrotu do rohu a Čoud jí tam z ostrého úhlu  poslal. Kontaktní branka nás celkem zvedla a častější střelba a tlačení se do brány přineslo tížené ovoce v podobě druhého gólu, kdy jsem dorážel střelu Romči.Obrazek Další důraz předvedl Dan. "Přihrávka přes šířku hřiště a bekendem jsem do toho na dvakrát  plácnul a pak se to otřelo ještě o jejich beka tuším..." Každá střela se počítá a rázem bylo za stavu 3:2 mnohem veseleji. V tu chvíli to znamenalo přímý postup do finále. Ale jak už jsem psal.. Ten večer nebylo moc věcí co by se nám povedlo, tak nebylo překvapení, že Vořezávátka srovnali na 3:3, což stále znamenalo náš přímý postup. Ale bohužel se jim podařilo ještě jednou skórovat a to znamenalo další drama v podobě nájezdů. Soupeř mazácky potrestal Obrazekmožná zbytečnou Cihlikovu vysokou hůl, následná rozehrávka z celkem dobré pozice a kde se vzal tu se vzal, u naší pravé tyčky vyrostl volnej Proutek.. Půjčil jsem si elektronickou tužku Martina Hostáka, tak ho všichi můžete dobře vidět, včetně směru přihrávky! Škoda, že taková dálnice nevede do Budějic.

ObrazekProstě ten večer nám ujel vlak... Obrazek

.. a o vítězi musely rozhodnut nájezdy..

Po minulé zkušenosti s Best of Bambus se do akce chystala stejná pětice ve stejném pořadí. Raki si před nájezdy sedl na střídačce kousek stranou a snažil se zkoncentrovat na rozhodující okamžiky série.

BaTerka zopakovala prohranou střižbu a tím položila základ našeho úspěchu v nájezdech. Stejně tak totiž zopakovali své výkony z minula

RomčaObrazek Obrazek

Žíla Obrazek Obrazek 

a Cihla Obrazek, kteří proměnili bez zaváhání. Raki navázal Obrazekna svou vysokou úspěšnost z minula a po té co první Vořežprut přestřelil, další dva náš gólman vychytal. To vše dohromady znamenalo, že oslavy našeho postupu propukly již po 3. sérii.


Jak už asi víte, ve finále nás čekají Deloni, kterým máme co vracet za ročník 06/07, kdy  nám uštědřili krutou porážku v zápase o 3. místo
.