Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. 4. 2008

Ještě jednou smekám klobouk, dámo a pánové!!!  

Obrazek

Jak už sem říkal, vítězná sestava se nemění. Ale že jste měli na mále!
:-) Škoda vyrovnávací branky soupeře 39 s před koncem. I tak vám dodatečně uděluji řád Srdnatého MyšMASHáka!

Bohužel se to seběhlo tak, že Broža s Čoudem měli tréninkové povinnosti před důležitým zápasem. BaTerka se nerada radila na radě svého klubu a já byl ve stavu nemocných s kašílkem, jak už někdo poznamenal. Ale nechtěl sem to přecházet jak jindy… Ale k zápasu.

První pětka od začátku hrála opravdu dobře. Rychlými výpady testovala obranu soupeře a když borci z prvního útoku zjistili, že tam jsou jistá okénka, v 10. minutě naplno udeřili a z hranice malého brankoviště se pohotově prosadil Dan. Akce to byla vydařená,  tak si to stejný útok zopakoval i ve 12. minutě. Znovu zakončoval Dan a nutno říci, že ten druhý stál opravdu za to. Opět pohotová dorážka. Tentokrát zády k brance, čelem k lesu. Tento náš druhý gól byl odpovědí na vyrovnání soupeře, které přišlo7 vteřin před tím. I tak si naše první pětka na hřišti dělala, co chtěla a ještě soupeři přidala na cestu do šaten jeden gól navíc. Prosadil se do té doby celkem nenápadný hráč na hřišti Radek Prcek Veselý a po pěkném průniku zavěsil pod víko.

Bohužel se na naší elitní formaci projevilo časté nasazování a tím pádem soupeř začal mít mírnou převahu. Snaha pohlídat si dvoubrankové vedení bohužel nebyla dotažena do úspěšného konce. I tak se MyšMASHáci nemají za co stydět a všech 5+1 má můj obdiv.

Za ostatní slibuju, že příště vás v tom nenecháme.

Aloha a Hééééj MyšM.A.S.H.